وجود وبسایت‌هایی که با استفاده از هوش مصنوعی، متن را به تصاویر گرافیکی تبدیل می‌کنند، به کاربران در زمینه‌های مختلف کمک می‌کند. در زیر، به معرفی 8 سایت محبوب و رایگان برای تولید تصویر می‌پردازیم.

 

8 هوش مصنوعی رایگان ساخت عکس

1. Bing Image

بینگ ایمیج یک مدل هوش مصنوعی تولید تصویر است که به وبسایت Bing تعلق دارد. این پلتفرم به کاربران اجازه می‌دهد تا با وارد کردن متن و کلمات، تصاویر هنری ایجاد کنند. این ابزار با استفاده از فناوری DALL·E طراحی شده است.

هوش مصنوعی رایگان ساخت عکس

 

2. Adobe Firefly

ابزار هوش مصنوعی فایرفلای، یک محصول جدید از شرکت ادوبی است که به کاربران این امکان را می‌دهد که تصورات خود را به تصاویر واقعی تبدیل کنند. با استفاده از فایرفلای، می‌توانید به‌صورت نامحدود تصویر بسازید. این پلتفرم در حال حاضر به‌صورت رایگان در دسترس است.

هوش مصنوعی رایگان ساخت عکس

 

 

3. Merlin

پلتفرم مرلین با فناوری ChatGPT Plus تجهیز شده است و به کاربران امکان استفاده از این فناوری رایگان را می‌دهد. با ارائه دستورات متنی مناسب به هوش مصنوعی مرلین، می‌توانید تصاویر هنری و زیبا ایجاد کنید.

هوش مصنوعی رایگان ساخت عکس

 

4. Playground AI

در پلتفرم پلی‌گراند، می‌توانید هر تصویری که به ذهنتان می‌رسد را ایجاد و ویرایش کنید. یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این پلتفرم این است که پس از ساخت تصویر، می‌توانید بخشی از آن را انتخاب کرده و به شیوه دلخواه تغییر دهید.

هوش مصنوعی رایگان ساخت عکس

 

 

5. Leonardo AI

در پلتفرم لئوناردو، مجموعه‌ای از مدل‌های هوش مصنوعی آموزش‌دیده وجود دارد که می‌تواند به کاربران در ایجاد تصاویر هنری و منحصربه‌فرد کمک کند. همچنین، شما می‌توانید مدل هوش مصنوعی خود را آموزش دهید و از آن استفاده کنید.

هوش مصنوعی رایگان ساخت عکس

 

6. Lexica

در پلتفرم لکسیکا، می‌توانید تصویر ایجاد کنید و یا از تصاویر آماده وبسایت استفاده کنید. البته برای استفاده تجاری از تصاویر لکسیکا، باید طرح‌های پولی این وبسایت را خریداری کنید.

هوش مصنوعی رایگان ساخت عکس

 

7. Blue Willow

بلو ویلوو یکی از بهترین پلتفرم‌های تولید تصویر از چهره انسان است. این وبسایت رایگان، برخلاف برخی از پلتفرم‌های دیگر هیچ محدودیتی ندارد. در این پلتفرم، می‌توانید لوگو بسازید، شخصیت‌های داستانی طراحی کرده و آثار هنری دیجیتال ایجاد کنید.

هوش مصنوعی رایگان ساخت عکس

 

 

8. DreamStudio

پلتفرم دریم استودیو یک وبسایت رایگان برای ساخت تصویر به کمک هوش مصنوعی است. این پلتفرم یکی از بهترین وبسایت‌های تولید تصویر است و به کاربران این امکان را می‌دهد که تصاویر بسیار زیبا و باکیفیتی بسازند. همچنین، شما می‌توانید تصاویر ساخته‌شده و یا عکس‌های مورد نظر خودتان را (پس از آپلود) ویرایش کنید.

هوش مصنوعی رایگان ساخت عکس

 

نظرات شما برامون خیلی با ارزشه.